wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Intymność i prywatność w gabinecie kosmetycznym

Intymność i prywatność w gabinecie kosmetycznym

Data dodania: 07-03-2021 Wyświetleń: 582 Gabinety kosmetyczne, spa, wellness – to popularne wśród kobiet i mężczyzn miejsca rekreacji i odpoczynku.

Udajemy się do nich nie tylko po to, aby zadbać o swój wygląd, ale również by się zrelaksować, odprężyć i doświadczyć chwili błogiego lenistwa, w której nic nie musimy robić, za to ktoś inny zajmuje się nami.
 

Jakie gabinety kosmetyczne odwiedzamy najchętniej? 

 

altWydaje się że odpowiedź na to pytanie jest prosta. Są to gabinety z profesjonalną obsługą, ciekawą ofertą i korzystnymi cenami. To wszystko prawda. Ale nie można zapomnieć o jeszcze jednym szczególe. Najchętniej wybieramy te gabinety i salony, wewnątrz których po prostu dobrze się czujemy. Atmosfera jest niesamowicie ważna do uzyskania odpowiedniego stanu zrelaksowania.

Na atmosferę wpływa wiele czynników: wystrój gabinetu, oświetlenie, muzyka, zapach, a także poczucie intymności i prywatności. Cenimy swoją prywatność i jest to naturalne. Nie chcemy aby ktoś obcy nas oglądał kiedy odpoczywamy lub ktoś wykonuje nam zabieg kosmetyczny.

Nasze poczucie bezpieczeństwa mogłoby wtedy być zagrożone, a to z kolei powoduje stres, napięcie mięśniowe itp. Nie w tym celu przychodzimy do kosmetyczki lub spa. Jak zatem zadbać o dobre samopoczucie swoich klientów? Troszcząc się o okna w gabinecie.

 

 

Jak folie okienne pomagają w pracy kosmetyczki... i nie tylko 

 

Jest wiele sposobów na to, aby przysłonić widok z okna. Rolety wewnętrzne, zewnętrzne, żaluzje, zasłony, a w końcu i folie okienne. Dlaczego naszym zdaniem to ostatnie rozwiązanie jest najlepszym wyborem do gabinetów kosmetycznych, fryzjerskich, spa, wellness i innych podobnych obiektów?

 


1. Folia okienna i higiena


W miejscach, w których wykonywane są zabiegi na ciele, niezwykle ważne jest utrzymanie nieskazitelnej higieny i czystości. Częsta dezynfekcja, sprzątanie i stosowanie dedykowanych do tego środków sprawia, że wystrój wnętrz powinien być dostosowany do dbania o lokal. Folie okienne nie sprawiają żadnych trudności w czyszczeniu. Nie nasiąkają wilgocią, nie chłoną brudu, można je w prosty sposób dezynfekować, a do tego nie trzeba ich prać i odkurzać jak tekstylnych zasłon okiennych.

 


2. Odporność na chemię i kosmetyki


W gabinetach bardzo często wykorzystuje się profesjonalne kosmetyki, które mogą zawierać składniki chemiczne. W niektórych przypadkach mogą one działać szkodliwie na tekstylia. Opary takich kosmetyków mogą powodować ich odbarwienie, utratę wytrzymałości i zniekształcenia. Na szczęście folie okienne i na takie ryzyka są odporne. Wykonane ze specjalnego, wzmacnianego tworzywa, dzielnie będą służyć w najbardziej eksploatowanych gabinetach.

 


3. Łatwy montaż


altFolie okienne zazwyczaj przykleja się po wewnętrznej stronie okna. Szyba powinna być dokładnie umyta i wyczyszczona, po to aby klej na folii uzyskał maksymalną przyczepność i aby nie powstawały pod nią pęcherzyki powietrza. Do przyklejenia folii na szybach nie potrzebujemy specjalistycznych narzędzi ani umiejętności.

 


4. Duża trwałość


Folie na szyby mają bardzo dużą trwałość. Zależnie od modelu, może ona wynosić od 2 do nawet 10 lat! To świetny wynik. Dodajmy że w tym czasie folie okienne nie płowieją, nie odkształcają się, nie pękają. Nie są również narażone na typowe usterki mechaniczne, np. takie jak zerwany łańcuszek w roletach czy uszkodzone listwy w plisach.

 


5. Profesjonalny wygląd


Klienci odwiedzający gabinet kosmetyczny, chcą mieć pewność że oddają się w ręce profesjonalistów. Zwracają zatem uwagę nie tylko na zachowanie obsługi, ale także na wygląd wnętrza. Jeśli jest ono spójne, eleganckie, urządzone z pomysłem – wzbudza to w nich zaufanie. Dowodzi że ktoś zadał sobie trudu dla uzyskania takiego harmonijnego efektu, a tym samym docenia i szanuje swoich klientów. Folie okienne i ich mleczny kolor bardzo łatwo wtapia się w każdy wystrój gabinetu. Folia tego typu ma nienachalny wygląd, sprawia wrażenie lekkiej i delikatnej (przy swojej oryginalnej wytrzymałości), a wycięte na nich logo, adres www lub grafika, podkreślają profesjonalizm odwiedzonego miejsca.

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej

Aktualności

© 2019-2022 WWmedia.pl | Timezone GMT+1